czwartek, 4 marca 2010

Dzień Kobiet po raz drugi

Dostałam kolejną paczuszkę z okazji Dnia Kobiet.
Dwa prześliczne stroiki na świeczki, kartkę i trochę przydasiów.
Dziękuję bardzo Julko.A z pozostałych rzeczy....
Siedzę i pracuję nad prezentem na HE.
Ramka poszła na razie w kąt.

4 komentarze:

 1. ciesze sie że ci się podoba:) a przydasie sie przydadzą?:)..... niech wiosna zagości w twoim domu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzycho dziękuję za upominek który od ciebie dostałam. Jest mi strasznie miło że pamiętałaś także o mnie. Joasia(Jeniulka)
  Zapraszamna mojego bloga: http://jeniulkowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj :) Przede wszystkim chcę Ci bardzo podziękować za upominek wymiankowy :) Dostałam dokładnie dziś. Zauroczył mnie woreczek z moim inicjałem i zakładki oraz kartka tak slicznie wyszyta :). To praca Twoich zdolnych rąk więc najcenniejsza, bardzo bardzo mi się wszystko podoba,a słodycze...tyle ich, że muszę sobie dozować :):).Jeszcze ich nie tknęłam, choć kuszą, jutro zrobię fotki i dodam na stronę dopiero pozwolę podniebieniu poszaleć :).Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz wielkie dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapomniałam , ale to z radości :) Zapomnialam napisać, że nie mam pojęcia jak to zrobiłaś, ale wyczułaś moje potrzeby :).Myślę o bawełnie cieniowanej,bardzo mi się przyda, nie mam takiej, a potrzebuję na koszulki na jajka :)Ponieważ większość potrzeb kupuję w necie wczoraj szperałam w allegro....a dziś do mnie sama przyszła :).Sama nie wychodzę na zakupy więc trafiłaś w 10 :)

  OdpowiedzUsuń